Click Here For Free Blog Backgrounds!!!
Blogaholic Designs

Monday, June 15, 2009

Wristlet And Necklace


Just wanted to share this cute wristlet and necklace I made for our niece. I just love the way they both turned out! Here's the tutorial for the wristlet on Javajem Knits and the tutorial for the stamped washers on SugarDoodle.

4 comments:

Lila said...

I love the fabrics you chose! I am so inspired by your projects... off to make some of my own!

Jody said...

I love it! The fabrics you picked are great!

Awesome job!

the_ultimate_generation said...

nice one!

iptv server said...

Sizlere iptv sektöründeki en güvenilir firmamizdan bahsetmek istiyoruz. Son zamanların en cok tercih edilerek kullanılan ve dilemiş olduğunuz bütün tvleri kolaylıkla sitemiz üzerinden bula bilirsiniz ve kolay kullanımı sayesinde daha keyifli bir iptv sahibi ola bilmektesinizdir. Hemde hiç bir kesinti yaşamadan keyifle izleye bilirsiniz.
Neredeyse artık bir çok kişi canlı macları bile iptv server sayesinde izlemektedirler ve bu sayede dilemiş olduğunuz mac yayınlarını , filmleri kolaylıkla iptv sayesinde izleye bilir takip ede bilmektesinizdir. Dünya genelindeki bütün herşeyi cok kolay bir şekilde takip ede bilirsiniz.
Bir birinden farkli kampanyalarımız ile birlikte en iyi şekilde iptv test hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz. Neredeyse artık en uygun fiyat bütcelerimiz ile birlikte değerli müşterilerimize sunulmaya devam ediyor. Sizde eğerki bir iptv sahibi olmak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yaparak daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz saygılarımızla